מאמרים

חיסכון ברכב חשמלי - המשך למאמר

אימרו כל שתרצו, רצונכם במקומו ימוקם, אך אנו ממשיכים ומתעלמים משיטות ישירות ויעילות בהן נוכל להקל על מציאות כלכלית, קשה ככל שתהיה. בתוך עולם הצרכנות של רכבים וניידות, הפיתרון קיים וקרוב מתמיד. מכוניות חשמליות.

היברידיות, כך נקראות מכונות החשמל אשר מסיעות אותנו מנקודה אל נקודה. התרעה מראש, לאלה הנוהגים לנסוע בכבישים בין עירוניים, אין פיתרון זה יקל עליכם. עם זאת, לאלה הנוהגים לנהוג בעיר, המנסים לצמצם ברכישת ריהוט משרדי או עיצוב חדרי תינוקות, שקלו רכישה של מכונית העובדת על חשמל.

חוכמה כלכלית זועקת להגנתן של המצאות אלו. נסיעה בפקקים או כל נסיעה בעיר, באותן מהירויות נמוכות אליהן אנו מגיעים בין אם נרצה למהר או להאט, כולן אינן עולות דבר לנוהג באותם רכבים. דלק מתבזבז רק באותם מצבים בהם המהירות גבוהה מספיק בכדי לצרוך מאותם בנזין או סולר, ובכל שאר הזמן הדלק של אותם רכבים הוא חשמל.

דמיינו רכב המכבה עצמו באופן מיידי בזמן עצירה או מהירות הקרובה לזה. בעיר, דמיינו רכב אותו עליכם לתדלק לעיתים רחוקות עד כדי גיחוך, הרי אין באותו דלק צורך במהלך נסיעה עירונית שגרתית בערים בהן אנו חיים.

היו כלכליים, היו הגיוניים. גרים בעיר, מתעקשים על אחזקת ושימוש ברכב, סמכו על הטכנולוגיה ההיברידית. הימור בטוח, ונסיעה שקטה.

חזרה לחלק ראשון